Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Utah

Īpašums pārdošanā Juta

Jūta ir amerikāņu valsts, ko raksturo plašas tuksneša platības un Wasatcha kalni. Salt Lake City ir galvaspilsēta, un tā atrodas ap Templālo laukumu, Mormonas baznīcas māju, un tā nosaukums ir no Lielā Salt ezera pilsētas ziemeļrietumos.

Juta robežojas ar Kolorādo, ziemeļaustrumos ar Vaimingtonu, ziemeļos ar Aidaho, dienvidos ar Arizonu un rietumos ar Nevada. Uz dienvidaustrumiem arī ar Ņujorku. Saltkjorkas apgabala nekustamā īpašuma tirgus gūst labumu no vēl viena spēcīgas demogrāfiskās un ekonomiskās izaugsmes gada un ļoti labvēlīgu hipotēku likmju. 6 gadu pēc kārtas vidējā hipotēku likme bija mazāka par 4%.

Vidējā pārdošanas cena pārdošanai Utah, jo īpaši Salt leikvidē, 2017. gadā palielinājās par 10%, atzīmējot cenu pieaugumu jau 6. gadu pēc kārtas.

Neapšaubāmi, Soltleiksitija pašlaik ir kļuvusi par galvaspilsētu vienu no labākajiem nekustamo īpašumu tirgiem 2018. gadā, tāpēc viena no labākajām vietām meklē nekustamā īpašuma pārdošanu Jūtā.

Lai gan tas var būt lētākais valsts, kurā dzīvot, dzīves dārdzība Jūtā ir labāka nekā valsts vidējais.

Šī iemesla dēļ nav pārsteigums, ka dzīves dārdzība ir daudz interesantāka Silikona ielejas tehniķiem, kuri mēģina veikt augstākas Kalifornijas izmaksas.

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki izvēlas dzīvot pārdošanā Jūtā, ir tā ranga kā viena no drošākajām tautas valstīm, faktiski tā ieņēma 9. vietu.

Statistika liecina, ka Salt Lake City ir pilsēta ar visstraujāk augošo nomu tautai.

Izvēloties maksāt augstāku vai zemāku nomas maksu, daudzi Utahans izlemj par īpašumu pārdošanai Utah.

Iemesli, kas piesaista daudzus cilvēkus, ir šeit: uzņēmējdarbības iespējas, darbavietu pieaugums un dzīves dārdzības statistika ir visinteresantākās iezīmes, bet arī valsts skaistums.

Saskaņā ar jaunajiem pētījumiem, ko veica Jūtas universitāte, Jūtas strauji augošais nekustamā īpašuma tirgus pārsniedz darba ņēmēju algas, apdraudot mājokļu krīzi par pieņemamām cenām.

Kopš 2010. gada Juta ir bijusi populārākā un visstraujāk augošā tautā ASV, un šī iemesla dēļ ir palielinājies pieprasījums pēc īpašuma pārdošanai Jūtā. Arī vispieejamākās procentu likmes tiem, kas saņem ienākumus, ir grūtāk iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Utah.

  •  
    Pārcelšanās uz Utah. Expatriate un dzīvo Utahā

      Amerika neapšaubāmi ir viens no visvairāk pieprasītajiem kontinentiem, kad tiek pieņemts, ka mēs radikāli mainīsim dzīvi. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ierobežots laika posms, piemēram, mācību brīvdiena vai relaksējošs ceļojums, vai pastāvīgi atjaunot ikdienas rutīnu. Tas viss atnāks uz ikviena ...

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB